כריות מעוצבות

 
כריות, נועדו לשדרג את מראה החדר אותו אנו מעוניינים לשדרג או לעצב, אם זה הסלון או חדר השינה. ניתן למצו היות כריות מעוצבות במגוון דגמים וצבעים, כך שנוכל להתאים את הכריות למערכת הסלון או על הכיסוי המיוחד שרכשנו לחדר השינה שלנו. גם בבתי מלון שונים, ניתן למצוא כריות מסיבי בדים מיוחדים או מסיבים סינטטיים. יש כריות מעוצבות בעבודת יד בדוגמאות כמו ציורים יפהפיים. בכל סלון היום, ישנה מערכת ישיבה העשויה מבד. צבעים ומוצרי נוי כמו כריות מעוצבות, ידרגו המון את החלל. ניתן למצוא עיצובים שונים שיש בהם נוכחות  חזקה כמו הוספה של כריות מעוצבות לסלון. במחיר יחסית זול, תוכלו לחולל שינוי כמו הוספת טאץ' מיוחד באמצעות כריות אלה.
 
כריות שמושכות את העין ואף נוחות
 
יש לציין, כי כריות מעוצבות, לא רק שהן מושכות את העין, אלא הן גם נוחות בישיבה. ההרגשה של ביתיות וחמימות, יכולה להתבצע ברכישה של כריות מעוצבות בסגנון שיתאים לעיצוב מערכת הישיבה, חדר השינה או חדרי הילדים. ניצן ליצור ניגודים שונים ומיוחדים, כמו למשל אם מערכת הישיבה שלכם בסלון היא בעל צבעים סולידיים, תוכלו להוסיף כריות מיוחדות ומעוצבות שיתנו את הנוכחות המתאימה באמצעות ניגודים של צבעים עליזים באמצעות כריות נוי. כריות הן בעצם אקססוריז של הבית, כלומר פרטי נוי נלווים שיכולים לחולל שינוי מדהים, במיוחד אם תדעו כיצד להתאים אותן.
 
השקעה נכונה וטעם טוב, זה כל הסוד..
 
באמצעות השקעה מינימלית של כספים, תוכלו ליצור מראה מאוד מיוחד, לחללים השונים שלכם בבית. אם תדעו לבחור כריות נוי מיוחדות ומעוצבות, תוכלו בצעד פשוט אבל חכם, לשדרג את המראה הכללי של הבית, ואף להוסיף לו חמימות ביתית. האמריקאים הם הידועים באהבה לכריות נויו מזרונים מסוגננות, המראה הביתי הוא זה ששולט.  מי שיש לו מערכת סלון בצבע בהיר, כמו קרם למשל, יוכל לתת נגיעות של צבעים מעניינות והסלון יקבל  חיים, ויראה מיוחד יתר באמצעות כריות נוי מעוצבות ומיוחדות. ניתן למצוא היום מגוון של צבעים ודוגמאות בחנויות למוצרי בית, ולבטח תמצאו שם את מבוקשכם.

 

 

 

 

 

 

 

 עיצוב חדרי אמבטיה